Mercedes-Benz Vito
116 CDI Lang Dubbele Cabine Trekhaak 2.500kg Leer | Achteruitrijcamera | Navigatie | Cruise Control
Direct kopen, basisprijs: € 32.895,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 32.895,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 542,16 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.579,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Vito |
|---|---|
| Uitvoering: | 116 CDI Lang Dubbele Cabine Trekhaak 2.500kg Leer | Achteruitrijcamera | Navigatie | Cruise Control |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 24 juli 2019 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 106.976 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 542,16 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 32.895,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VLZ-53-P |
| Motorinhoud: | 1.950 cc |
| Vermogen: | 121 kw / 165 pk |
| Laadvermogen: | 1.212 kg |
| Gewicht: | 1.988 kg |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.200 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Dakrailing
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Stuurwiel multifunctioneel
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- Interieur
- Cruise control
- Lederen bekleding
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Boordcomputer
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Overige
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel